Z Rožnova nahoru a dolů

Rožnov pod Radhoštěm > Radhošť > Pustevny > Trojanovice-Ráztoka > Frenštát pod Radhoštěm

Délka 25,5 km, středně náročný výlet

Na výlet se vydáte z Masarykova náměstí v Rožnově pod Radhoštěm. Následovat budete červenou značku až na horu Radhošť. Na jeho vrcholu najdete kapli sv. Cyrila a Metoděje, televizní vysílač a Horský hotel Radegast. Z vrcholu budete pokračovat hřebenovkou na Pustevny kolem sochy Radegasta a vyhlídkového altánu Cyrilka. Na Pustevnách zaujmou především lidové stavby Maměnka a Libušín. Z Pusteven pokračujte dále po modré značce až k hotelu Ráztoka. Nezapomeňte se stavit ve zdejším unikátním lanovém centru v přírodě Tarzanie pany Michny. Jde o největší lanové centrum v ČR! Do Frenštátu pod Radhoštěm pokračujte po červené.

Tvorba webových stránek: Webklient